Poznań

 Kino Teatr Apollo
 ul. Ratajczaka 18

 25.09.2023

 17:30
 

O KOBIETACH, ALE NIE TYLKO DLA KOBIET! VICTORIA / True Woman Show to komediodramat, pełen pozytywnych emocji, inteligentnego humoru, wzruszeń. Dający nadzieję i.. z happy endem!

Superwoman! Kobieta Idealna. To kobieta zawsze piękna, szczupła, zgrabna, robiąca błyskotliwą karierę. Do tego idealna matka, wyrozumiała żona i czuła kochanka, zawsze zadowolona i uśmiechnięta. Potrafi zrobić wszystko sama. Nigdy nie prosi o pomoc. Jest silna, ma nadzwyczajne moce, dlatego jest niezwyciężona! Czy aby na pewno? Skąd więc to chroniczne zmęczenie, poczucie winy, nieustające wątpliwości, depresja?

Do wyścigu o tytuł Superwoman staną trzy bohaterki:
Wiktoria - wieczna dziewczynka, marzycielka, która w życiu niczego nie wygrała,
Justyna - przepracowana Matka - Polka, dla której rodzina jest najważniejsza oraz
Ewa - wyzwolona, niezależna i po przejściach - szefowa korporacji.

Zderzą się ze sobą w ogniu pytań, testów i zadań. Jak wygląda dzień superwoman? Jakiej diety przestrzega? Jakie ma wartości i wzorce? Jak wygląda, chodzi i myśli? Macierzyństwo czy kariera? Tradycja czy rewolucja? Ciało czy dusza? Mąż czy kochanek? A może wszystko naraz? Bo tego oczekuje świat! Do czego się posuną uczestniczki, żeby wygrać? I jak się zachowają, kiedy wszystko pójdzie nie tak, jak powinno?

W poszukiwaniu Kobiety Idealnej zapraszamy na nasz wyjątkowy, niepowtarzalny, widowiskowy i eksperymentalny show VICTORIA / True Woman Show. Spektakl jest naszym manifestem, naszą afirmacją wszystkich kobiet bez wyjątku. Niezależnie od wyglądu, wieku, statusu rodzinnego czy zawodowego. Pragniemy umacniać wewnętrzną siłę kobiet, chcemy inspirować i dodawać odwagi. Wielofunkcyjna Superwoman, Kobieta Idealna nie istnieje! Każda z nas jest inna, każda jest piękna i wyjątkowa. Jest nam bliska idea body positive, idea akceptacji naturalnego piękna. Filtry zafałszowują rzeczywistość, a porównywanie się z nierealistycznymi wizerunkami gwiazd wzmaga lęk, zagubienie, prowadzi wprost do depresji. Chora pogoń za doskonałością może skończyć się tylko źle. Nasze bohaterki są idealnie nieidealne! Tak jak każda z nas! Wszystkie jesteśmy piękne.... kiedy jesteśmy sobą!

OBSADA:
Ewa Konstancja BUŁHAK
Anita SOKOŁOWSKA
Magdalena KUMOREK/Edyta OLSZÓWKA
Rafał SZAŁAJKO/Maciej MIECZNIKOWSKI
Krzysztof SZCZEPANIAK/Krystian PESTA

Scenariusz i reżyseria - Wawrzyniec KOSTRZEWSKI
Scenografia i kostiumy - Anna ADAMEK
Muzyka - Piotr ŁABONARSKI
Wizualizacje - Maria Matylda WOJCIECHOWSKA
Reżyseria świateł - Paulina GÓRAL
Choreografia i ruch sceniczny - Ewelina ADAMSKA-PORCZYK

Spektakl przeznaczony dla osób powyżej 16 roku życia.

CZYTAJ WIĘCEJ