Poznań

 Kino Teatr Apollo
 ul. Ratajczaka 18

 25.09.2023

 20:00
 

Victoria / True Woman Show to zabawny, wzruszający i pełen pozytywnych emocji komediodramat z udziałem znakomitych gwiazd, a wśród nich: Edyta Olszówka / Magdalena Kumorek, Ewa Konstancja BUŁHAK / Katarzyna ZIELIŃSKA, Anita SOKOŁOWSKA, Krzysztof SZCZEPANIAK / Krystian PESTA, Rafał SZAŁAJKO / Maciej MIECZNIKOWSKI.

W poszukiwaniu Kobiety Idealnej i Idealnego Mężczyzny zapraszamy na nasz wyjątkowy, niepowtarzalny, widowiskowy i eksperymentalny show VICTORIA / TRUE WOMAN SHOW!

Do wyścigu o tytuł Superwoman staną trzy bohaterki:
Wiktoria – wieczna dziewczynka marzycielka, która w życiu niczego nie wygrała, Justyna – przepracowana matka – Polka, dla której rodzina jest najważniejsza oraz Ewa – wyzwolona, niezależna i po przejściach – szefowa korporacji.

Zderzą się ze sobą w ogniu pytań, testów i zadań. Jak wygląda dzień superwoman?. Jakiej diety przestrzega? Jakie ma wartości i wzorce? Jak wygląda, chodzi i myśli? Macierzyństwo czy kariera? Tradycja czy rewolucja? Ciało czy dusza? Mąż czy kochanek?
A może wszystko naraz? Bo tego oczekuje świat! Do czego się posuną uczestniczki, żeby wygrać? I jak się zachowają, kiedy wszystko pójdzie nie tak, jak powinno?

Pod pozorem telewizyjnego show chcemy przyjrzeć się współczesnej kobiecie i współczesnemu mężczyźnie uwikłanym w sieci społecznych oczekiwań. To opowieść rozpięta pomiędzy śmiechem, a refleksją.Scenariusz zaś powstał w oparciu o prawdziwe historie.
Spektakl VICTORIA / True Woman Show jest naszym manifestem, naszą afirmacją wszystkich bez wyjątku. Ten spektakl powinien zobaczyć każdy!

Obsada:
JUSTYNA – Ewa Konstancja BUŁHAK / Katarzyna ZIELIŃSKA
WIKTORIA – Edyta OLSZÓWKA / Magdalena KUMOREK
EWA – Anita SOKOŁOWSKA
OSKAR – Krzysztof SZCZEPANIAK / Krystian PESTA
GUCIO – Rafał SZAŁAJKO / Maciej MIECZNIKOWSKI

Scenariusz i reżyseria – Wawrzyniec KOSTRZEWSKI
Scenografia i kostiumy – Anna ADAMEK
Muzyka – Piotr ŁABONARSKI
Wizualizacje – Maria Matylda WOJCIECHOWSKA
Reżyseria świateł – Paulina GÓRAL
Choreografia i ruch sceniczny – Ewelina ADAMSKA-PORCZYK

CZYTAJ WIĘCEJ